19 Ağustos 2015 Çarşamba

"Mahmud Efendi kendini bilmeyecek kadar hasta"

sefa saygılı, mahmud efendi, mahmud ustaosmanoğlu, mehmet fahri sertkaya, videolar, ses kaydı, telefon görüşmesi, ali eren,"Mahmud Efendi kendini bilmeyecek kadar hasta"

Psikiyatr Prof. Dr. Sefa Saygılı'nın(ki Müslüman bir hekimdir.) yazar arkadaşı Ali Eren Hoca'ya (ki ehli sünnet bir hocadır.) "Mahmud Efendi kendini bilmeyecek kadar hasta" dediğini duyurduğumuzda, bunu yalan, hakaret, iftira olarak kabullenmek isteyen bir İsmailağa müntesibi, hem beni hem de Ali Eren hoca'yı arayarak, beni yalancı çıkarmak istemişti. 

Ali Eren Hoca, ses kaydı yapıldığını kendine bildirmeyen bu şahıs ile yaptığı görüşmede, takipçilere aktardığımız bu gerçeği bir kez daha dile getirdi. Evet, youtube'da yayınlanan Mahmud Efendi videoları da bu hususu açıkça göstermektedir ve cemaatin hocalarının youtube üzerindeki atışmaları da göstermektedir ki Mahmud Efendi'nin akli melekeleri dumura uğramıştır. Bu bir vakıadır, bir gerçektir, bir halin değerlendirilmesidir ve hakaret ya da iftira değildir. 

Dahası da var, cemaatte Mahmud efendiye ve ailesine yakın olan herkes biliyor ki Mahmud efendi 1998 yılından beri onlarca psikiyatr hekime götürüldü. Bize iftiralar atarak cemaat mensuplarını üzerimize salanlar da biliyorlar ki biz Akademi dergisi olarak Mahmud Efendinin bu durumuna hiçbir zaman "bunama" demedik. Bu durumu biz, yaşlılığı ile alakalı da görmüyoruz. Bu rahatsızlık iyice yaşlanmadığı zamanlarda da kendisinde mevcuttu. Ayrıca Sefa Saygılı'nın ifadesine göre, kendisine tedaviye getirildiğinde Mahmut Efendi, bir kaç gün önce tanıştığı doktorunu bir daha gördüğünde tanıyamaz, hiç hatırlayamaz ve yeniden tanışır haldeydi...

Şimdi burada hakaret varsa, gidin yargıya, açın davalarınızı, biz de meydana serelim onlarca ispatı...


www.AkademiDergisi.com


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Bu güne değin en çok tıklanılanlar